İkinci döneme hızlı bir giriş...

Kitap içeriği

Yenilenen müfredata ve kazanımlara tamamen uygun yeni sistem bağlı, sözel mantık ve iki metin analiz sorularıyla öğrencilere hem okulda hem de sınavlarda destek olan bir kaynaktır. Kitapta 95 test, toplam 726 soru bulunmaktadır.

Sınav yaklaştıkça heyecanlanan öğrenciler, heyecanlanmayın. Heyecanınızın sebebi genellikle uzun sorular oluyor. Ancak panik yok...

Paragraf soruları okuduğunu doğru anlamadan geçer. Paragraf alanında çalışmanız sadece Türkçe dersine değil; İnkılap Tarihi, Fen Bilimleri, Matematik, Din Kültürü dersine fayda sağlayacaktır. İngilizce branşında karşılaşacağınız paragrafları İngilizce kaynaklarda bulacaksınız. Ancak 6 temel dersin 5 tanesi bu çizgidedir. Yorum becerilerinin ön plana çıktığı yeni sınav sisteminde doğru anlamalısınız ki mantık kurabilesiniz. İçerik olarak zorlayıcı soruları seven öğrencilere Gama Yayınları Fenomen Paragraf kitabı nokta atışı olacaktır.

Paragraf alanında başarıya ulaşmak için ayrıca bol kitap okumalısınız. Kitap okumak hayal gücünü geliştirir, hayal kurmada iyi olan öğrenciler daha hızlı mantık yürütecektir.


Bu ürüne aşağıdaki linkten ücretsiz ulaşabilirsiniz:

https://www.kitapgram.com/urun/gama-yayinlari-fenomen-paragraf-soru-bankasi-8-sinif
© 2019 KitapDoktoru.com Her hakkı saklıdır. İçerik ve bilgiler izinsiz kopyalanamaz.